Ups.. treść na stronie tylko dla osób pełnoletnich!

Piosenka jak i teledysk mogą zawierać wulgaryzmy, treści obraźliwe bądź erotyczne. Aby kontynuuować musisz potwierdzić swój wiek.

C, Ciemna Strefa

Ciemna Strefa - Zimne serce po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

[DAMIAN WSM]

Są tacy ludzie którzy nie maja sumienia, serce na głaz w szybkim tempie się zamienia. To jest ten czas, czas na przemyślenia tyle ludzi wokół nas ma serce z kamienia tak dala matka ziemia nie ma swobody wolności twoje przemyślenia traktujmy bez litości, rzucone kości a ty idziesz za tym warsztaty dla rodziny pozytyw i negatyw do chaty wjazd a poza tym za darmo baty, pijane balaty syn wystraszony taty i tak w kolo od daty urodzenia ojciec synowi życie w piekło zamienia nie ma przebaczenia nie ma cienia w nim sumienia z kamienia serce te zdarzenia miały miejsce w życiu pewnego chłopaka ile razy po cichu płakał piona dla wariata ze wytrzymał te wszystkie lata.

Ref.
Są tacy ludzie którzy nie maja sumienia, serce na głaz w szybkim tempie się zamienia. To jest ten czas, czas na przemyślenia tyle ludzi w okol nas ma serce z kamienia. x2

[JACOL PP]

Nie łatwo iśc do przodu gdy ciagle przeszkody lecz ciągle mam nadzieje by pokonać te schody dziś wychodzą na łowy serca co dzień zimne wychowany tak by zawsze żyć prawilnie chodź często bez silnie patrze na te krzywdy zamiast podać dłoń śćinają jak brzytwy podchodzę do tej bitwy by obronić honor, pomóc tym co tona a nie zgrywać głupa maja zimne serca przeciwnie jak ma grupa kwit jedynie w głowie mentalnie obraz trupa weź się nie wygłupiaj tylko podaj rękę bratu szczera dawka rapu na głośnikach u Bonusa niech podkręca serca przekaz leci w uszach nie mów ze cie to nie rusza gdy ktoś leżącego kopie zmienny jak w kalejdoskopie szybko skończy na dnie pokaz ze jesteś człowiekiem wiedza dusze bratnie.

Ref.
Są tacy ludzie którzy nie maja sumienia, serce na głaz w szybkim tempie się zamienia. To jest ten czas, czas na przemyślenia tyle ludzi w okol nas ma serce z kamienia. x2

[Bonus Rpk]

Zimne serce lodowate jak kamień twarde chcesz wiedzieć kto je ma ? zawieś oko na charakter nie jeden jebie to ze ktoś obok jego kona, pomoc z jego strony w tym momencie jest znikoma. Są tacy co dla kasy obcinają palce, uszy widok krwi ich bawi a sumienia fakt nie ruszy zrobił co należy kładzie się spokojnie spać, rano wstanie zje śniadanie na to wyjebane ma. Znalem kiedyś typa co był starszy kilka lat miał na imię Daniel, teraz ma na imię Kat po tym ja z koleżka utopił małe dziecko zawładnęło nimi zło i wtargnęło w nich kurestwo wrzucili go do rzeki żywego w czarnym worku z sercem zimnym jak lud dokonali tego mordu to był sąsiad mój dziś za krata wbity chuj ( w dupę! ) na wolności tez nigdy już nie będzie swój. Za diabelski czyn dostał tylko pietnastka nie dowierza nikt jak mogli zabić dzieciaka mam ziomka co garował w tym czasie co zjechali mówił mi ze byli gnani i w kichę ich jebali.

Ref.
Są tacy ludzie którzy nie maja sumienia, serce na głaz w szybkim tępie się zamienia. To jest ten czas, czas na przemyślenia tyle ludzi w okol nas ma serce z kamienia. x2

[KOWAL PP]

Okrutne zimne serce, wyrafinowanie wszędzie kanalie, dranie co zakłócają lad i spokój chcesz słów prawdy znam je, uczuć swój nie lokuj w kit fałsz odzianej wanny, oszczędź ziomków co najgorsze dla mnie planowanie aktu zdrady kurze w skrócie wzbudź się bo to ludzie gady, pełni pogardy jadu na bol obojetnośc zaślepieni w nienawiści tak wielbiący smak zagłady jednak pomyśl nad tym nie ma nic bez zaplaty przez kosiarza serce matki wszach krwawi astyzmatyzm. Zabili nam braci odebrali syna matce nawet w modlitwie życzeń im w dupsko chuja w koltczatce, znów słyszysz o jadce zabił syna co za podłość oby mu się z chujem w gardle cale życie wiodło, dobro miej zagodło jak przykazał pan i zbawca pomóż tym co w potrzebie lub bądź jako prawca.

Ref.
Są tacy ludzie którzy nie maja sumienia, serce na głaz w szybkim tempie się zamienia. To jest ten czas, czas na przemyślenia tyle ludzi w okol nas ma serce z kamienia. x2

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Zimne serce:
 • Cztery razy pojawia się tekst Ref po polsku.
 • Trzy razy pojawia się tekst Są tacy ludzie którzy nie maja sumienia serce na głaz w szybkim tempie się zamienia To jest ten czas czas na przemyślenia tyle ludzi w okol nas ma serce z kamienia x2 po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Są tacy ludzie którzy nie maja sumienia serce na głaz w szybkim tępie się zamienia To jest ten czas czas na przemyślenia tyle ludzi w okol nas ma serce z kamienia x2 po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Ciemna Strefa wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij