C, Ciemna Strona Miasta

Ciemna Strona Miasta - Przepraszam Cię po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

I
Jak sama wiesz, spotkaliśmy się przypadkiem to był zwyczajny, słoneczny, ciepły dzień. Chcieliśmy potem, chcieliśmy potem razem być ty snułaś plany, na wieki już razem my. Gorące usta twe obsypane w pocałunki, jak nocne niebo, gdy zapadał zmierzch. Było tak dobrze, tak blisko było ciało twe, ja uwielbiałem obok ciebie budzić się. Jeszcze pamiętam chwilę, kiedy ja i ty. W świeżej pościeli przytulamy mocno się. Lecz nie wiem, jak co kiedy no i gdzie, w którym momencie zjawiła ona się. Ciebie nie było wzywał cię rodzinny krąg, a gdy wróciłaś zastałaś mnie razem z nią, widziałem łzy, które raniły także mnie i zimny głos, co wciąż odpychał mnie.

Ref:
Przepraszasz mnie za miłość, która kończy się, przepraszasz za zranione serce moje wiesz, że nigdy nie odzyskasz mnie. Na zawsze już beze mnie będziesz ty.

II
Biegłem za tobą, tak bardzo chciałem złapać cię, powiedzieć coś, co może przykryć chwile złe. Wbiegłem na peron, nie widzę ciebie nigdzie już. Pociąg odjechał rozmyły się moje sny. Rozmyte sny, zburzony cały świat. Ja jestem sam, ty sama jesteś gdzieś tam. Patrzę na niebo, co kryje słodkie usta twe, ja nie zapomnę, ja nie zapomnę nigdy cię. Oglądam teraz nasze stare fotografie. Wspomnieniem jestem tych pięknych słonecznych dniach. Wszędzie dookoła, dookoła jeszcze zapach twój. W białej pościeli widzę ciebie znów. Może to chore, ale żałuje ja, przepraszam, że zabrałem ci twój cenny czas. Wiem teraz, że nie godzien byłem ciebie. Przepraszam ja, przepraszam dziś ciebie.

Ref:
Przepraszasz mnie za miłość, która kończy się, przepraszasz za zranione serce moje wiesz, że nigdy nie odzyskasz mnie. Na zawsze już beze mnie będziesz ty.

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Przepraszam Cię:
 • Dwa razy pojawia się tekst Przepraszasz mnie za miłość która kończy się przepraszasz za zranione serce moje wiesz że nigdy nie odzyskasz mnie Na zawsze już beze mnie będziesz ty po polsku.
 • Dwa razy pojawia się tekst Ref: po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Biegłem za tobą tak bardzo chciałem złapać cię powiedzieć coś co może przykryć chwile złe Wbiegłem na peron nie widzę ciebie nigdzie już Pociąg odjechał rozmyły się moje sny Rozmyte sny zburzony cały świat Ja jestem sam ty sama jesteś gdzieś tam Patrzę na niebo co kryje słodkie usta twe ja nie zapomnę ja nie zapomnę nigdy cię Oglądam teraz nasze stare fotografie Wspomnieniem jestem tych pięknych słonecznych dniach Wszędzie dookoła dookoła jeszcze zapach twój W białej pościeli widzę ciebie znów Może to chore ale żałuje ja przepraszam że zabrałem ci twój cenny czas Wiem teraz że nie godzien byłem ciebie Przepraszam ja przepraszam dziś ciebie po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Ciemna Strona Miasta wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij