C, Classic

Classic - Nie kochasz, to nie kochaj po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Dlaczego pogardliwie zwracasz twarz. Przecież tego pragniesz tak jak ja. Tak jak pragnie dziś jej każdy z nas. Uścisku rąk, zrozumienia. Tak bym chciał oglądać co dzień rano piękny uśmiech na twej twarzy. W ciepła splocie naszych ramion, na złe dni się już nie skarzyć.

REF. Nie kochasz to nie kochaj. I męcz się męcz. Oszukuj samą siebie. I dręcz się dręcz. Zapomnisz, że miłość najważniejsza jest. Do życia potrzebna tak jak tlen. x2

Po co kochać, po co ciągle walczyć. Po co tęsknić, lepiej pić i tańczyć. Może to ostatni będzie rok, a może będzie cały wiek. Po co jeszcze swego serca słuchać i w bezsensie sensu szukać. Nie chcesz kochać twoja sprawa więc ci śpiewam tak:

REF. Nie kochasz to nie kochaj. I męcz się męcz. Oszukuj samą siebie. I dręcz się dręcz. Zapomnisz, że miłość najważniejsza jest. Do życia potrzebna tak jak tlen. x2

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Nie kochasz, to nie kochaj:
 • Dwa razy pojawia się tekst REF Nie kochasz to nie kochaj I męcz się męcz Oszukuj samą siebie I dręcz się dręcz Zapomnisz że miłość najważniejsza jest Do życia potrzebna tak jak tlen x2 po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Po co kochać po co ciągle walczyć Po co tęsknić lepiej pić i tańczyć Może to ostatni będzie rok a może będzie cały wiek Po co jeszcze swego serca słuchać i w bezsensie sensu szukać Nie chcesz kochać twoja sprawa więc ci śpiewam tak: po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Dlaczego pogardliwie zwracasz twarz Przecież tego pragniesz tak jak ja Tak jak pragnie dziś jej każdy z nas Uścisku rąk zrozumienia Tak bym chciał oglądać co dzień rano piękny uśmiech na twej twarzy W ciepła splocie naszych ramion na złe dni się już nie skarzyć po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Classic wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij