D, DKA

DKA - Refleksja po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Ref.
Oświeć mi rozum otwórz go
Gdy wszyscy cicho siedzą ząg
Skąd wiedzieć mam jak wygrać los
Dlaczego widzę ciągle cios


Nie mogę ciągle przestać widzieć snów Nie mogę przestać płakać więc do mnie mów Może pomożesz mi przejść przez tłum. Ciągle czuję szum w uszach i już. Naprawdę chciałbym pokonać strach, nie widzisz tylko jak zabija nas świat. Bramki na drzwiach choć żyję na dniach. Jak inni nie przestaną pluć mi w twarz! Tłamisz mi dusze ile się da, o dwa razy za dużo przestaje wszystko grać. I co chcesz co chcesz mi dać, co chcesz mi wziąć wszystko co mam. Znam to wszystko sam to tylko unikam jak inni umrzeć płytko.

Idę ulicą i światła gasną. Wyobraź sobie tak puste miasto. Ciasno się robi pasmo porażki się dwoi. Nikt się z bólem nie oswoi. Chciałbym pył anielski przelać w ludzi i nie martwić się tym że słowem nie zbudzisz, że nienawidzisz za to że ja widzę więcej, że patrzę w twą duszę widzę sens. Ej! Że ciągle wyciągam otwartą rękę, że zrobię co mogę że na pewno cię wesprze. Nie pękniesz już nigdy zmienisz na lepsze. Żyć i umierać tworzyć resztę pieprzę. Nie opadną kurtyny smutnych aktorów szukających recepty złotego sposobu, więc przestań się cofać idź do przodu. Po prostu być sobą odżyj znowu!


Ref:
Oświeć mi rozum otwórz go
Gdy wszyscy cicho siedzą ząg
Skąd wiedzieć mam jak wygrać los
Dlaczego widzę ciągle cios

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Refleksja:
 • Dwa razy pojawia się tekst Dlaczego widzę ciągle cios po polsku.
 • Dwa razy pojawia się tekst Gdy wszyscy cicho siedzą ząg po polsku.
 • Dwa razy pojawia się tekst Skąd wiedzieć mam jak wygrać los po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy DKA wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij