Ups.. treść na stronie tylko dla osób pełnoletnich!

Piosenka jak i teledysk mogą zawierać wulgaryzmy, treści obraźliwe bądź erotyczne. Aby kontynuuować musisz potwierdzić swój wiek.

G, Grubson feat. Daniel

Grubson feat. Daniel - Chuda Asia po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Tak jest, dla Ciebie koleżanko Asiu. Asia, nasza przyjaciółka jak chuj. Tak jest, słuchaj Asiu.

Refren: Jesteś kurewsko chuda, chuda, smakuje już lepiej wóda, wóda. Po za tym jesteś też brudna, brudna, głęboka i ciemna jak studnia, studnia.

Asiu nie obchodzą mnie twoje żale, bo nie masz cycków wcale. Z tyłu deska, z przodu deska, Asia weź lepiej possij mi orzeszka. Masz ryj jak po walce Ali, gdy chłopcy Cie zobaczyli to płakali. Nie wytrzymali, od razu Ci z liścia przyjebali, dlatego teraz wyglądasz jak męska faja, jak twój pies (cmok, cmok) Maja. Wyliż mi Asiu jaja. Wkręcasz się do każdej ekipy jak ty kurwa kobieto nawet nie masz cipy. Ej i wiesz o tym dobrze, że kiedy Cię widzę to jest mi niedobrze. U baby, baby, baby majtek z Ciebie na pewno nie zdejmę, nie zdejmę. Ej, jedynie możesz nupla mi zrobić on twoją twarz na pewno ozdobi, ozdobi.

Refren: Jesteś kurewsko chuda, chuda, smakuje już lepiej wóda, wóda. Po za tym jesteś też brudna, brudna, głęboka i ciemna jak studnia, studnia.

Ej posłuchaj Asiu !!!

Więc odjebaj się od nas jak najprędzej. Ty i Twój stary Texas Ranger. Bo chyba, że kiedy bo chyba, że kiedy, bo chyba, że kiedy, bo chyba, że kiedy, bo chyba, że kiedy on zrobi mi laskę. Wiadomo ja wtedy, wiadomo ja wtedy, wiadomo ja wtedy, wiadomo ja wtedy, wiadomo ja wtedy spoliczkuje go kutaskiem. I nawet wtedy, kiedy Maja się przeciwstawi, ja wsadzę jej pytę tak aż się udławi. Chciałabyś być słodka jak wino, jesteś tylko zwykłą końską spierdoliną. Ile dał bym by zapomnieć Cię wszystkie chwile te kiedy w gadkę wpierdalałaś się. Tu zaczynam, Asia dupę wypina do niej się wchodzi, wciska kunia do cipska. Dziś wszystko co daleko i blisko to, to dziwka, szmata, kurwisko. Chuda, szpetna Asia przebiegła nam drogę, a chuj jej w dupę jeszcze podłożę jej nogę. Niech zaryje ryjem o krawężnik. Asia to warchlak (ZWIERZĘCE ODGŁOSY)

Ja już kurwa nie mogę.

Refren: Jesteś kurewsko chuda, chuda, smakuje już lepiej wóda, wóda. Po za tym jesteś też brudna, brudna, głęboka i ciemna jak studnia, studnia.

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Chuda Asia:
 • Trzy razy pojawia się tekst Refren: Jesteś kurewsko chuda chuda smakuje już lepiej wóda wóda Po za tym jesteś też brudna brudna głęboka i ciemna jak studnia studnia po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Ja już kurwa nie mogę po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Więc odjebaj się od nas jak najprędzej Ty i Twój stary Texas Ranger Bo chyba że kiedy bo chyba że kiedy bo chyba że kiedy bo chyba że kiedy bo chyba że kiedy on zrobi mi laskę Wiadomo ja wtedy wiadomo ja wtedy wiadomo ja wtedy wiadomo ja wtedy wiadomo ja wtedy spoliczkuje go kutaskiem I nawet wtedy kiedy Maja się przeciwstawi ja wsadzę jej pytę tak aż się udławi Chciałabyś być słodka jak wino jesteś tylko zwykłą końską spierdoliną Ile dał bym by zapomnieć Cię wszystkie chwile te kiedy w gadkę wpierdalałaś się Tu zaczynam Asia dupę wypina do niej się wchodzi wciska kunia do cipska Dziś wszystko co daleko i blisko to to dziwka szmata kurwisko Chuda szpetna Asia przebiegła nam drogę a chuj jej w dupę jeszcze podłożę jej nogę Niech zaryje ryjem o krawężnik Asia to warchlak (ZWIERZĘCE ODGŁOSY) po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Grubson feat. Daniel wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij