G, Grupa operacyjna

Grupa operacyjna - Jestem tu znowu po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

1. Byłem tu, byłem tam, spotkałem ludzi wielu, byłem na czterech pogrzebach i jednym weselu, ile się zdarzyło opowiedzieć nie zdołam, znam kilka demonów lecz żadnego anioła. Nie ma idealnych za to jest wielu fatalnych nie stroniących od grzechów kardynalnych, zaklęć niewybaczalnych. Wiesz o co mi chodzi, nie wiesz jednak nigdy po coś się urodził. Znam noce przebalowane, dni zmarnowane, cieszenie się chlebem, i rzyganie szampanem. Znam żałosne rzeczy, które miały być wielkie i rzeczy małe, które właśnie były piękne, poważne dyskusje i zwykłe pogaduszki, łzy słone bardziej niż słone paluszki. Byłem daleko i wiele widziałem, ale zawsze w końcu tutaj powracałem.

Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x2

2. Widziałem gruzy i wiem co to nadzieja, słuchałem orkiestry i słuchałem DJ'a, słyszałem utwory ze zgrzytów. Piłem mleko i piłem spirytus, byłem pijany i byłem na kacu, miałem wrogów i miałem przyjaciół. Przyrzekałem i łamałem obietnice, znałem nimfomanki i znałem dziewice. Moje wspomnienia kiedyś się rozwieją, jeździłem PKS'em i jeździłem koleją. Kiedyś będę stary, wszystko pozapominam, tak już jest to nie moja wina. Odkąd pamiętam zawsze byłem w drodze, czasem spałem z łóżkach a czasem na podłodze. Kiedyś pytałeś się mnie gdzie się włóczyłem, teraz mogę ci powiedzieć bo znowu wróciłem.

Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x2

3.Oeo jak kłanta namera, na rapowy ring wracam jak bumerang. Słyszałem takie rzeczy że mózg staje, słyszałem wiele bzdur i słyszałem wiele bajek, jak wam się wydaje czy ktoś powie, kiedy znowu będę w drodze panie, panowie, ty się jeszcze nad tym zastanawiasz gdy ja szmat trasy już w tyle zostawiam.Szyby w dół, regulator głośności w górę znajdziesz ślady kół i pyłową chmurę, gdy w końcu wrócę przywiozę wspomnienia, i opowieści powtarzane przez pokolenia. W pierwszej chwili możesz mnie nie poznać, z pewnością się zmienię nie wiem czego doznam. Zamieszkiwałem miejsca szkaradne lub ładne ale zawsze coś mnie tu przyciąga jak magnes.

Ref: Odchodzę, żeby powrócić, żeby się odnaleźć muszę się zgubić, by mnie wykończyć nie znajdą sposobu, myśleli, że zginąłem, a ja jestem tu znowu! x2

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Jestem tu znowu:
 • Trzy razy pojawia się tekst Ref: Odchodzę żeby powrócić żeby się odnaleźć muszę się zgubić by mnie wykończyć nie znajdą sposobu myśleli że zginąłem a ja jestem tu znowu! x2 po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst 3Oeo jak kłanta namera na rapowy ring wracam jak bumerang Słyszałem takie rzeczy że mózg staje słyszałem wiele bzdur i słyszałem wiele bajek jak wam się wydaje czy ktoś powie kiedy znowu będę w drodze panie panowie ty się jeszcze nad tym zastanawiasz gdy ja szmat trasy już w tyle zostawiamSzyby w dół regulator głośności w górę znajdziesz ślady kół i pyłową chmurę gdy w końcu wrócę przywiozę wspomnienia i opowieści powtarzane przez pokolenia W pierwszej chwili możesz mnie nie poznać z pewnością się zmienię nie wiem czego doznam Zamieszkiwałem miejsca szkaradne lub ładne ale zawsze coś mnie tu przyciąga jak magnes po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst 2 Widziałem gruzy i wiem co to nadzieja słuchałem orkiestry i słuchałem DJ'a słyszałem utwory ze zgrzytów Piłem mleko i piłem spirytus byłem pijany i byłem na kacu miałem wrogów i miałem przyjaciół Przyrzekałem i łamałem obietnice znałem nimfomanki i znałem dziewice Moje wspomnienia kiedyś się rozwieją jeździłem PKS'em i jeździłem koleją Kiedyś będę stary wszystko pozapominam tak już jest to nie moja wina Odkąd pamiętam zawsze byłem w drodze czasem spałem z łóżkach a czasem na podłodze Kiedyś pytałeś się mnie gdzie się włóczyłem teraz mogę ci powiedzieć bo znowu wróciłem po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Grupa operacyjna wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij