G, Grupa operacyjna

Grupa operacyjna - Lepper Disco(feat.Mezo) po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Majeczewski podszedl do mnie i powiedzial ty sssku
ja cie wykoncze/5razy

Zycie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo.

2. Winią mnie za dziewczyną jak wino. Tylko większość z nich nie wie, jak przewinąć, by nie przeminąć po jednym hicie. Mezo kolejny sezon niesamowicie Stawka Większa Niż Życie pozostanie sobą to słowo, wytrych, ciągły balast, życie należy do sprytnych. Zresztą, Mieszko nie ma co się żalić, wchodzę , wszyscy na Sali wstali. Życie to piękna walka, jak kalib i kłalib. W roku powalić, jak rywali. Ali pokazać, że mezo nie wziął się z nikąd, a rapy grał, kiedy oni chlali bebiko. Rządzić jak tito jesteś jak tico. Chcesz być jedną z ikon, nic za friko. Życie to ryzyko, życie to hazard. Stawka Większa Niż życie, uważaj!

Ref. Uważam, staram się coś pokazać. Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard. Stawka większa, niż życie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo. /2x

3. Codziennie ryzykuje, czasem zwyczajnie przeginam. Nie dam, by za moje błędy płaciła rodzina. Staram się być sobą, sam płace za to cenę. Nie chce zgubić się po drodze, wiem, co we mnie drzemie. Znam swoje korzenie, wiem dobrze, skąd jestem. Zawsze pozdrawiam to miejsce pozytywnym gestem. Mam sobie jednak coś, co rusza mnie z miejsca. Każe włóczyć się po świecie, po miastach, koncertach. Musze to pogodzić chyba o to w tym chodzi. Mieć miejsce, gdzie wracasz, ale wciąż swoje robić. Doceniać te dni, które się nie powtórzą. Żyć tu i teraz wieczność to dla mnie za dużo. Cisza przed burzą, znam już czas i miejsce, mówię tej jedynej szczerze. Posłuchaj, jesteś wszystkim, czego mi trzeba by zapomnieć o kłopotach. Stąpam po ziemi twardo, ale z głową w obłokach.

Ref. Uważam, staram się coś pokazać. Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard. Stawka większa, niż życie pozostanie sobą. Codziennie ryzykuję, ale mam, dla kogo. /2x

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Lepper Disco(feat.Mezo):
 • Dwa razy pojawia się tekst Ref Uważam staram się coś pokazać Stąpam po kruchym lodzie każdy dzień to hazard Stawka większa niż życie pozostanie sobą Codziennie ryzykuję ale mam dla kogo /2x po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst 3 Codziennie ryzykuje czasem zwyczajnie przeginam Nie dam by za moje błędy płaciła rodzina Staram się być sobą sam płace za to cenę Nie chce zgubić się po drodze wiem co we mnie drzemie Znam swoje korzenie wiem dobrze skąd jestem Zawsze pozdrawiam to miejsce pozytywnym gestem Mam sobie jednak coś co rusza mnie z miejsca Każe włóczyć się po świecie po miastach koncertach Musze to pogodzić chyba o to w tym chodzi Mieć miejsce gdzie wracasz ale wciąż swoje robić Doceniać te dni które się nie powtórzą Żyć tu i teraz wieczność to dla mnie za dużo Cisza przed burzą znam już czas i miejsce mówię tej jedynej szczerze Posłuchaj jesteś wszystkim czego mi trzeba by zapomnieć o kłopotach Stąpam po ziemi twardo ale z głową w obłokach po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst 2 Winią mnie za dziewczyną jak wino Tylko większość z nich nie wie jak przewinąć by nie przeminąć po jednym hicie Mezo kolejny sezon niesamowicie Stawka Większa Niż Życie pozostanie sobą to słowo wytrych ciągły balast życie należy do sprytnych Zresztą Mieszko nie ma co się żalić wchodzę wszyscy na Sali wstali Życie to piękna walka jak kalib i kłalib W roku powalić jak rywali Ali pokazać że mezo nie wziął się z nikąd a rapy grał kiedy oni chlali bebiko Rządzić jak tito jesteś jak tico Chcesz być jedną z ikon nic za friko Życie to ryzyko życie to hazard Stawka Większa Niż życie uważaj! po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Grupa operacyjna wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij