I, Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska - Kiedyś Zapomnę po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Gniewny wzrok, ostry ton. Kiedyś zapomnę... Gorycz łez, samotny sen. Kiedyś zapomnę... Oddałam ci, ty sercem mym, rozbiłeś je... Zapomnieć chcę nawet to, że ja... kochałam cię.

To koniec, koniec skończyło się. To koniec koniec znów chcę żyć . To koniec, koniec. To nowa ja. To koniec, koniec nadszedł nowy dzień. Przepędzi zło, Przegoni mrok. Nadszedł nowy czas. Moja siła to jest mój cel. Już nie zatrzymam się

Tysiąc kłamstw, złudzeń smak. Kiedyś zapomnę. Słowo MY mroczne sny. Kiedyś zapomnę. Nie wołaj mnie, nie cofnę się... przegrałeś grę. Ja poczuć chcę jak cudownie tak, smakuje śmiech.

To koniec, koniec skończyło się. To koniec, koniec znów chcę żyć. To koniec, koniec to nowa ja. To koniec, koniec Nadszedł nowy dzień. Przepędzi zło, przegoni mrok. Nadszedł nowy czas. Moja siła to jest mój cel już nie zatrzymam się.

Wiem, że ja znajdę niebo, nie ma w nim już miejsca dla ciebie, nie myśl że wciąż będę tęsknić utonąłeś w niepamięci. Na mojej drodze stanie znów ktoś, ktoś już nie ty, kto przywróci wiarę w moje sny... Moje sny.

To koniec, koniec skończyło się (wiem że znajdę niebo) To koniec koniec znów chcę żyć. To koniec, koniec to nowa ja. To koniec, koniec nadszedł nowy dzień. Przepędzi zło przegoni mrok... nadszedł nowy czas. Moja siła to jest mój cel, już nie zatrzymam się...

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Kiedyś Zapomnę:
 • Jeden raz pojawia się tekst Wiem że ja znajdę niebo nie ma w nim już miejsca dla ciebie nie myśl że wciąż będę tęsknić utonąłeś w niepamięci Na mojej drodze stanie znów ktoś ktoś już nie ty kto przywróci wiarę w moje sny Moje sny po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst To koniec koniec skończyło się (wiem że znajdę niebo) To koniec koniec znów chcę żyć To koniec koniec to nowa ja To koniec koniec nadszedł nowy dzień Przepędzi zło przegoni mrok nadszedł nowy czas Moja siła to jest mój cel już nie zatrzymam się po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst To koniec koniec skończyło się To koniec koniec znów chcę żyć To koniec koniec to nowa ja To koniec koniec Nadszedł nowy dzień Przepędzi zło przegoni mrok Nadszedł nowy czas Moja siła to jest mój cel już nie zatrzymam się po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Iwona Węgrowska wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij