L, Lao Che

Lao Che - Historia stworzenia świata po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Od wielkiego wybuchu wszystko się zaczęło. Kosmos wiatry miał i okrutnie go wzdęło. Jęknął sromotnie wtedy zawyły gdzieś psy, tak o to przebiegły narodziny planety. Podobno w tamtym czasie byli tutaj jeszcze jacyś obcy chłopcy, ale dali nogę, bo podatki wzrosły.

W owym czasie lądy pokryły mchy i paprocie, dinozaury wpierw żarły na krocie, te łakocie. Ale obżarstwo to grzech jest wiec utyły i zdechły. Tak o to mniej więcej, cztery ery pierzchły.

Potem człowiek, co miał po małpie chromosomy, zlazł z drzewa i rozszczepił atomy. I huknęło coś gromko na bratniej Ukrainie i kazali każdemu łykać jod w płynie. (dorima) Podobno są tu jeszcze jacyś obcy chłopcy ale rząd ich więził w drewutni bo ich nie lubił , tylko się o tym nie mówi . (dorima)

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Historia stworzenia świata:
 • Jeden raz pojawia się tekst Potem człowiek co miał po małpie chromosomy zlazł z drzewa i rozszczepił atomy I huknęło coś gromko na bratniej Ukrainie i kazali każdemu łykać jod w płynie (dorima) Podobno są tu jeszcze jacyś obcy chłopcy ale rząd ich więził w drewutni bo ich nie lubił tylko się o tym nie mówi (dorima) po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst W owym czasie lądy pokryły mchy i paprocie dinozaury wpierw żarły na krocie te łakocie Ale obżarstwo to grzech jest wiec utyły i zdechły Tak o to mniej więcej cztery ery pierzchły po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Od wielkiego wybuchu wszystko się zaczęło Kosmos wiatry miał i okrutnie go wzdęło Jęknął sromotnie wtedy zawyły gdzieś psy tak o to przebiegły narodziny planety Podobno w tamtym czasie byli tutaj jeszcze jacyś obcy chłopcy ale dali nogę bo podatki wzrosły po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Lao Che wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij