O, OT.TO

OT.TO - Słowotok po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

SŁOWOTOK O, przepraszam mam słowotok, znów mnie atak chwycił dziś Pewnie długo będzie męczył i mi nie pomoże nic Znowu cały dzień stracony - to przegrana sprawa Gdy mnie złapie to nie puszcza do białego rana. Bo słowotok , proszę pani, to jest taka podła bestia Jak pijawka wyssie wszystko: kto, z kim, kiedy, jak, gdzie mieszka Ile, komu, za co, po co, czy przypadkiem nie za mało Czy wystarczy i czy można, a właściwie co się stało? Słowotok to słowotok - a w Hiszpanii jedzą śledzie Słowotok to słowotok - król do Wiednia koniem jedzie Słowotok to słowotok - Ala poszła do przedszkola Słowotok to słowotok - krowa zjadła pomidora.Słowotok to słowotok - przypadłość naszych czasów Słowotok to słowotok - nie gorszy jest od maczug Słowotok to słowotok - kołowrót informacji Słowotok to słowotok - choroba demokracji. Mam słowotok, pani Aniu, zaraz już nie będzie szans Dzwoni pani po policję, pogotowie, księdza, straż On nasila się - to czuję, prędzej o mój Boże Zaraz będzie całkiem kiepsko, będzie jeszcze gorzej. Bo słowotok, proszę pani, uchwał będzie jeszcze więcej Nie poradzę, nie dam rady, dżungla znów zarosła pieprzem Już nie mogę, brak mi tlenu, trzeba zmienić ekonomię Język mi drętwieje, serce, zamach stanu na Giewoncie. Słowotok to słowotok - Wisła będzie oczyszczana Słowotok to słowotok - czołg urodził w Zoo bociana Słowotok to słowotok - w maju będzie znów amnestia Słowotok to słowotok - Leszka miała dziś Agnieszka.Słowotok to słowotok... O cholera już umieram, trzeba do fryzjera iść Szybko zastrzyk, pielęgniarkę, albo ugotować ryż Proszę grosze dać na nosze lub ogolić brodę Woda jest święcona w kuchni, to już wolę wodę. Bo słowotok, proszę pani, gdzieś rzucili świeże mięso Regularnie mnie co wtorek, kryzys także się powiększa Łapie mnie i tracę głowę, olimpiada przecież nasza Ledwo żyję proszę pani, a ostatni światło gaszą. Słowotok to słowotok - wybraliśmy prezydenta Słowotok to słowotok - a tu znowu idą święta Słowotok to słowotok - rząd z reformy się wycofa Słowotok to słowotok - jak ja ciągle panią kocham.Słowotok to słowotok... Słowotok dzienny Słowotok nocny Słowotok wiele dziwnych i pokrętnych wcieleń ma Słowotok letni Słowotok rocznySłowotok drwi ze wszystkich, często także nawet z nas.

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Słowotok:
  • Jeden raz pojawia się tekst SŁOWOTOK O przepraszam mam słowotok znów mnie atak chwycił dziś Pewnie długo będzie męczył i mi nie pomoże nic Znowu cały dzień stracony - to przegrana sprawa Gdy mnie złapie to nie puszcza do białego rana Bo słowotok proszę pani to jest taka podła bestia Jak pijawka wyssie wszystko: kto z kim kiedy jak gdzie mieszka Ile komu za co po co czy przypadkiem nie za mało Czy wystarczy i czy można a właściwie co się stało? Słowotok to słowotok - a w Hiszpanii jedzą śledzie Słowotok to słowotok - król do Wiednia koniem jedzie Słowotok to słowotok - Ala poszła do przedszkola Słowotok to słowotok - krowa zjadła pomidoraSłowotok to słowotok - przypadłość naszych czasów Słowotok to słowotok - nie gorszy jest od maczug Słowotok to słowotok - kołowrót informacji Słowotok to słowotok - choroba demokracji Mam słowotok pani Aniu zaraz już nie będzie szans Dzwoni pani po policję pogotowie księdza straż On nasila się - to czuję prędzej o mój Boże Zaraz będzie całkiem kiepsko będzie jeszcze gorzej Bo słowotok proszę pani uchwał będzie jeszcze więcej Nie poradzę nie dam rady dżungla znów zarosła pieprzem Już nie mogę brak mi tlenu trzeba zmienić ekonomię Język mi drętwieje serce zamach stanu na Giewoncie Słowotok to słowotok - Wisła będzie oczyszczana Słowotok to słowotok - czołg urodził w Zoo bociana Słowotok to słowotok - w maju będzie znów amnestia Słowotok to słowotok - Leszka miała dziś AgnieszkaSłowotok to słowotok O cholera już umieram trzeba do fryzjera iść Szybko zastrzyk pielęgniarkę albo ugotować ryż Proszę grosze dać na nosze lub ogolić brodę Woda jest święcona w kuchni to już wolę wodę Bo słowotok proszę pani gdzieś rzucili świeże mięso Regularnie mnie co wtorek kryzys także się powiększa Łapie mnie i tracę głowę olimpiada przecież nasza Ledwo żyję proszę pani a ostatni światło gaszą Słowotok to słowotok - wybraliśmy prezydenta Słowotok to słowotok - a tu znowu idą święta Słowotok to słowotok - rząd z reformy się wycofa Słowotok to słowotok - jak ja ciągle panią kochamSłowotok to słowotok Słowotok dzienny Słowotok nocny Słowotok wiele dziwnych i pokrętnych wcieleń ma Słowotok letni Słowotok rocznySłowotok drwi ze wszystkich często także nawet z nas po polsku.
  • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy OT.TO wraz z tłumaczeniem.

    Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


    Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

    Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

    Zamknij