S, Światła miasta

Światła miasta - Nic się nie dzieje przypadkiem po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Każde istnienie jest ziarnkiem piasku,które po falach płynie pustyni.Każde zaś zdanie tylko namiastką słów pomiędzy słowami innymi.Tego co łączy nas i co dzieli sami już nigdy nie zrozumiemy, i tak jak liczyć na wielki spadek,czekać możemy też na przypadek.Nic się nie dzieje przypadkiem,nic się nie dzieje ukradkiem,owa przypadkowość zdarzeń,leży w sferze naszych marzeń.

REF. Nie ma początków ani końców,żadnych oskarżeń i obrońców,stanowczych stwierdzeń i pewnych wniosków,wszystko ma sens od tak po prostu 2x

Każda potrzeba jest kroplą w morzu,a każdy człowiek,który coś tworzy,jest jak artysta,malarz lub muzyk,który swej muzie z oddaniem służy.Niech każda pieśń brzmi jak modlitwa,ma wyraz,styl i siłę niezwykłą,niech każdy pisarz będzie prorokiem,który objaśnia świat krok za krokiem.
Nic się nie dzieje przypadkiem,nic się nie dzieje ukradkiem,owa przypadkowość zdarzeń,leży w sferze naszych marzeń.

REF.Nie ma początków ani końców.... 2X
Nie ma początków ani końców.....2X

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Nic się nie dzieje przypadkiem:
 • Jeden raz pojawia się tekst REFNie ma początków ani końców 2X po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Nie ma początków ani końców2X po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Nic się nie dzieje przypadkiemnic się nie dzieje ukradkiemowa przypadkowość zdarzeńleży w sferze naszych marzeń po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Światła miasta wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij