T, Trzeci wymiar

Trzeci wymiar - Teraz śpij po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Szad:
Kiedy patrze w ich źrenice widzę własne odbicie, wspomnienia które iskrzą jeszcze dziś oczy szklą , mały pokój i ja modląc się za cisza ,która była mi najbliższa rzeczą. Bliższą niż ona i niż on , bliższa niż dom gdzie wyrosłem, brak pieniędzy i alkohol niszczą, proste. Ktoś powiedział mi opisz to, to opisuje.Nie wierzysz, to spytaj moją siostrę,ona tez wie.
Też pamięta boazerie na niej czerwień, do dziś pewnie czeka aż ktoś kłótnie przerwie, wiele razy uciekałem stamtąd, uwierz znam to, wiem co czuje dziecko,myśli sobie:"biec!", bo jedyna myślą jest uciec stad.Pamiętam późne popołudnie, 4 piętro ,im wyżej tym smutniej schody, zamek , kuchnie, kiedy tak szedłem nieufnie patrząc czy alkohol cuchnie, wiem jak boli i jak puchnie, jeden Bóg wie o co były tamte kłótnie, dziś nie pałam do nich gniewem, lecz jednego jestem pewien, ten dom to nie był Eden, ilu takich jak ja nie wie, nie dociekam lecz jako dziecko nie widziałem w nich człowieka, wiedz to!
REF.
A teraz śpij(teraz śpij) i zapomnij (zapomnij o tym) co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś i pomyśl że to sen, ze to wcale nie działo się, tak będzie lepiej ŚPIJ!!
Nullo:
2 piętro w poniemieckiej kamienicy, piękno ciszy zakłócone, ktoś krzyczy, to sąsiedzi z pietra, mimo ze byłem młody to pamiętam numer drzwi 7, taka tam noc niejedna jak ta, ale do sedna, spałem, lulany przez mamę, dopóki nie słyszałem różnych kłótni, próżnych, których nie rozumiałem. Czy to były omamy? Ze snu zerwany, wlepiałem wzrok zaspany w mówiące ściany. Słyszałem głos kobiety, nadęty, facet krzyczał bez przerwy, miał nerwy, płacz dziecięcy, niewyraźny choć tak wazny dla tysięcy rodziców, tutaj był zbędny, nie jak spirytus i goście. Ja owinięty w pościel myślałem, Bogu ducha winny malec ,po co komu łzy wylane, pytanie za pytaniem, przecież mogłem to być ja, u mnie arkadia, tam impra trwa, huk szkła, łamane krzesła, słyszałem jak prosił, lecz nikt nie przestał.Rano widziałem go pod brama, z podrapana twarzą, siedział na piłce, pamiętam.Na raczkach sińce miał, wspominam chłopca mieszkanie po nim, to pustostan.
REF.
A teraz śpij(teraz śpij) i zapomnij (zapomnij o tym) co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś i pomyśl że to sen, ze to wcale nie działo się, tak będzie lepiej ŚPIJ!!
Pork:
Czarne opary nad miastem, niczym mroczny zastęp, zwiastowały burze, jeszcze ja wpatrzony dłużej, w taniec lisci na wietrze oderwał mój wzrok, chłopak w prującym się swetrze chciał schować się przed deszczem, a światło latarni świeciło tuz nad nim, zgadnij skśd spadły pierwsze krople. Widziałem sine policzki całe wilgotne, na nich słone sople, a w nich utopione strach i smutek, miałem zapytać po co nocą jak wyrzutek stoi pod drzewem, lecz chyba zabrakło mi odwagi, nie wiem. Cicho jak złodziej dalej siedziałem w samochodzie, i patrzyłem zza szyby na żywy obraz, na bezbronne dziecko i nikogo by strzec go, na jego brudne dłonie i na ubranie na zapłakanie, niewinne powieki, miał wypieki pomimo chłodu, z powodu głodu zapadnięte policzki. Czemu nie wraca do domu, jak myślisz?
REF.
A teraz śpij(teraz śpij) i zapomnij (zapomnij o tym) co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś i pomyśl że to sen, ze to wcale nie działo się, tak będzie lepiej ŚPIJ!! (2x)

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Teraz śpij:
 • Trzy razy pojawia się tekst REF po polsku.
 • Dwa razy pojawia się tekst A teraz śpij(teraz śpij) i zapomnij (zapomnij o tym) co widziałeś co słyszałeś co przeżyłeś i pomyśl że to sen ze to wcale nie działo się tak będzie lepiej ŚPIJ!! po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Pork: po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Trzeci wymiar wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij