Ups.. treść na stronie tylko dla osób pełnoletnich!

Piosenka jak i teledysk mogą zawierać wulgaryzmy, treści obraźliwe bądź erotyczne. Aby kontynuuować musisz potwierdzić swój wiek.

W, WZR

WZR - Nie wymiękam po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

Prowizorka nagrana to już ostatnia odsłona kuzyn będe to kontynuował
dopóki nie skonam będe rapował siebie wyrażał w słowach fałsz demontował
A partaczy wykasował. Bo to kocham jak bawić się do białego rana
gadać o planach w oparach batamonacha myśleć o zmianach co pozwolą posmakować świata
nie pamiętać o stratach zwodzić je przez długich latach w samym soba i wieloma innymi
Moimi kuzynami szkoła życia uczniami pilnymi rozmyślam nocami nad sprawami co nie daja zasnać
nie jednego należało by w lachę trzasnąć. Skurwiel się śmieje czuje się wygrany
A ja mam tylko nadzieje ze On bedzie ukarany niebawem i tak na dobrą sprawe wcale nie czuje się lepszy
kiedy morały prawie nie myśle o sławie , te kluczykach i szampanie pragnę by każde nagranie było dobrze odbierane,Na nic gdybanie tez inne mnie śmieszy jak ten niby mądrzejszy co głupoty pieprzy. Chyba zgłupiał do reszty myślac ze jest najlpeszy ten jestem szczery nie tylko po kilku głębszych jak ten oraz w Polsce emsi połowa interesuje mnie tylko rywalizacja słowa będe tak rapował by frajerom opadała szczęka nie wymiękam przyszłość jest w moich rękach !

Nikt nie jest wstanie zagrozić naszej pozycji, Na nic powaga nic nie pomaga
Patrz mi się w oczy synu a nie na ręce tym co się smieja niech zaciska się pętla .

Z moim trybem życia pewnie długo nie pociagne jaram ciągle suwara zabijam browcem potem zarywam nocke ślęcząc na zeszytem , wiem że ta płyta nie jest moim możliwości szczytem. W tym czasie nie jeden typ ze złości klnie bo skumał ze nie może przebić mnie . Te wyluzuj nic nie da Ci wkurwienie sprowadzam na siebie całe ziemnskie podzmiemie . Bo drzemie we mnie to o czym Ty tylko możesz snić Skurwielu nie masz szans na porozumienia nić będe z siebie kpić nikt mi tego nie zabroni bo lubie to robić jak na imprach szmal trwonić, a że sam go zarabiam dlatego nic w tym złego legalnie czy nie legalnie chuj Ci do tego (włąsnie!). Jesteś jak Ci twoi pazie sądząc po was nieszczęścia nie chodża tylko w parzę na hej kłade, że działam na was jak na byka płachta Spojrz na nas a zobaczysz jak się bawi szlachta konkretna bujanka na pełnym wypasie bez ograniczeń jak wyrok w zawiasie białasie drugi etap prowizorka jeszcze nie to ale już nie amatorka (no raczej) tak a nie inaczej obecność zaznacze jak wiecej taakacze Klika w moim mieście, a to sprawy sedno kuzyni są ze mna na nich stawiam w ciemno


Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Nie wymiękam:
 • Jeden raz pojawia się tekst kiedy morały prawie nie myśle o sławie te kluczykach i szampanie pragnę by każde nagranie było dobrze odbieraneNa nic gdybanie tez inne mnie śmieszy jak ten niby mądrzejszy co głupoty pieprzy Chyba zgłupiał do reszty myślac ze jest najlpeszy ten jestem szczery nie tylko po kilku głębszych jak ten oraz w Polsce emsi połowa interesuje mnie tylko rywalizacja słowa będe tak rapował by frajerom opadała szczęka nie wymiękam przyszłość jest w moich rękach ! po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst A ja mam tylko nadzieje ze On bedzie ukarany niebawem i tak na dobrą sprawe wcale nie czuje się lepszy po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Nikt nie jest wstanie zagrozić naszej pozycji Na nic powaga nic nie pomaga po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy WZR wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij