Z, Zuzanna Szreder

Zuzanna Szreder - Zagadka po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie

8 lut , 2016   Video

Tekst piosenki:

1.Spytaj mnie, czego jeszcze chce, zaczym tęsknie w zgiełku spraw. Zostań gdy znów odtrące cię, będzie to ostatni raz. Usłysz każdą mą myś, to możliwe od dziś.
ref. Nie chcę być już tłem, zagadką, starłeś kurz na serce dnie, kochając mnie, będę książką nie okładką, więc przeczytaj każdy wers, a wtedy dowiesz się, wtedy dowiesz się.
2.Wiedząc jak słowo "odejść" brzmi, nie dawałam sobie szans, byś zbliżył się tak, aż poczuje jak tego brakowało mi. Poznaj ust moich smak, zrób to teraz od tak.
ref. Nie chcę być już tłem, zagadką, starłeś kurz na serce dnie, kochając mnie, będę książką nie okładką, więc przeczytaj każdy wers.
Byłam więźniem gorzkich wspomnień a ty, w zbroi swej, cierpliwy jak nikt. Tą piosenką podziękować ci chce, za to jak, zmieniłeś mnie.

Jak zmieniłeś mnie.....
Usłysz każdą moją myśl, to możliwe od dziś.

ref. Nie chcę być już tłem, zagadką, starłeś kurz na serce dnie, kochając mnie, będę książką nie okładką, więc przeczytaj każdy wers.

uuuu, już tego nie chcę, już tego nie chcę, więc przeczytaj każdy wers, a wtedy dowiesz się, już tego nie chcę, już tego nie chcę, cela wspomnień znika, więc przeczytaj każdy wers, teraz wreszcie poznasz mnieeeeee.

Tłumaczenie:

Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Zagadka:
 • Dwa razy pojawia się tekst ref Nie chcę być już tłem zagadką starłeś kurz na serce dnie kochając mnie będę książką nie okładką więc przeczytaj każdy wers po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst Usłysz każdą moją myśl to możliwe od dziś po polsku.
 • Jeden raz pojawia się tekst uuuu już tego nie chcę już tego nie chcę więc przeczytaj każdy wers a wtedy dowiesz się już tego nie chcę już tego nie chcę cela wspomnień znika więc przeczytaj każdy wers teraz wreszcie poznasz mnieeeeee po polsku.
 • Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Zuzanna Szreder wraz z tłumaczeniem.

  Wpis dodany przez użytkownika: heavylion237


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Kliknij tutaj i zapoznaj się z pełną polityką prywatności.

  Zamknij